Projekt domu w stylu nowoczesnym

Projekt tego wnętrza nawiązuje do stylu nhjjjj4 osobowej rodzinie, zależało na wygodzie i przestrzeni wpisującej we współczesne trendy designu. 

Jasne tło ścian doskonale eksponuje ciepłe i wyraziste barwy mebli i dodatków. Przestronna i wygodna kuchnia z zabudową zaprojektowaną przez architekta wnętrz i wykonana za zamówienie zapewnia komfort przygotowania posiłków. 

Część funkcji gospodarczych została umieszczona w estetycznym schowku pod schodami. Otwarty charakter całego pomieszczenia sprzyja wspólnemu spędzaniu czasu przez domowników na co inwestorzy położyli szczególny nacisk. Kącik telewizyjny w salonie utrzymany w kontrastującym ze sobą zestawieniu tapety w geometryczne wzory z telewizorem i ukrytym w czerni ściany kominku.

Aranżacja łazienek spójna kolorystycznie z pozostałą częścią domu. Minimalistyczny styl armatury został ocieplony przez architekta wnętrz doborem glazury w kolorze drewna przy wannie (łazienka główna) i kolorowym lastriko w kabinie prysznicowej (łazienka w części gościnnej domu).