Projekt oraz realizacja

Mieszkanie na Strzeszynie Greckim

Mieszkanie w stylu nowoczesnym z naturalnymi odcieniami​

W mieszkaniu w bloku z lat 90-tych, architekt wnętrz zaproponował generalny remont i przemodelowanie całego układu funkcjonalnego. 

Inwestorom zależało przede na nowoczesnym stylu z wykorzystaniem wyrazistych barw przełamanych naturalnymi odcieniami drewna. 

Otwarta i rozświetlona przestrzeń

Usunięcie ściany pomiędzy kuchnią na pokojem otworzyło i rozświetliło przestrzeń. Zgodnie z życzeniem Klientów, sercem mieszkania stała się wygodna i w pełni wyposażona kuchnia z zabudową wykonaną na zamówienie. 

Zmiana układu ścian pozwoliła na funkcjonalne połączenie tego pomieszczenia z salonem i jadalnią. Uwagę zwraca także zaprojektowane przez architekta wnętrz dekoracyjne oświetlenie w industrialnym stylu.

Naturalne i relaksujące kolory

Wystrój łazienki i WC jest spójny kolorystycznie z częścią mieszkalną. Zarówno glazura jak i zabudowa meblowa w pełni korespondują z pozostałymi pomieszczeniami – wyraziste kolory zostały złagodzone naturalnym drewnem mebli.

Sypialnia to miejsce odpoczynku. Użycie naturalnych materiałów w połączeniu z  kojącym widokiem fototapety sprzyja relaksowi.