Skip links
aranżacja-showroomu-funkcjonalny

Projektowanie biur, gabinetów, showroomów Poznań

Projekt gabinetów

Nasze biuro zebrało pokaźną ilość doświadczeń w projektowaniu powierzchni użytkowych. Mam tu na myśli biura, gabinety, czy salony sprzedaży (z braku lepszej nazwy określane jako showroomy).

projekt-gabinetu-psychoterapeuty-poznan-hol
Gabinety psychoterapeutyczne w Poznaniu

Projekt biura

Każdy rodzaj tego typu wnętrza można zaprojektować tak, by wyglądał atrakcyjnie spełniając jednocześnie wymogi i normy wynikające z przepisów regulujących wymogi funkcjonalne. O normach i wytycznych nie można tu zapomnieć – często wyznaczają wyraźne granice, poza które nie można wykroczyć. W powierzchniach biurowych są to na przykład wielkość stanowiska pracy, minimalna odległość pracownika no od ekranu komputera. W przypadku gabinetów lekarskich natkniemy się na wiele dodatkowych wytycznych regulujących kwestie zapewnienia maksymalnej ochrony pacjentów i czy lekarzy – w konsekwencji narzucają one w części konkretne rozwiązanie do danych pomieszczeń.

projekt-shworoomu-foonka-szczecin-sklejka
Showroom www.foonka.store w Szczcinie

Projekt showroomu

Przeprowadziliśmy z powodzeniem wiele modernizacji tego rodzaju wnętrz. Sprawność w realizacji tego typu inwestycji wymaga sprawdzonych firm współpracujących w zakresie wykonawstwa i wyposażenia.

projekt-showroomu-foonka-szczecin-podest
Showroom www.foonka.store w Szczcinie

Szeroka baza kooperujących z nami wysokiej klasy wykonawców pozwala nam na przygotowanie kompleksowej oferty dotyczącej zaprojektowania dowolnego wnętrza biurowego, komercyjnego, użyteczności publicznej etc. Mamy za sobą także liczne skuteczne realizacje tego typu projektów.

projekt-salki-konferencyjnej-lampy-ścienne

Projekt wnętrza biura firmy logistycznej

projekt-gabinetu-psychoterapeuty-poznan-zolty-sufit

Gabinety psychoterapeutyczne w Poznaniu

Explore
Drag