Skip links
aranżacja-kawalerki-funkcjonalna

Projektowanie kawalerek, kawalerki Poznań

Projekt kawalerki

Zakup kawalerki w ostatnich latach stał się bardzo popularnym sposobem na inwestowanie pieniędzy. Nic zatem dziwnego, że rynek zareagował olbrzymim popytem na małe mieszkania, najczęściej przeznaczone na wynajem. Nasze biuro uczestniczyło w kilku ciekawych projektach mających na celu głównie całkowitą zmianę charakteru i stylu kawalerek.

projekt-kawalerki-poznań-wilda-sypialnia-słomiana-posciel

Z naszego punktu widzenia wykorzystanie wiedzy architekta wnętrz przy projektowaniu kawalerki może przynieść bardzo wiele korzyści. Niewielka powierzchnia mieszkania  prosi się niemal o nadanie mu jednolitego stylu. Po wtóre inwestycja trwa krócej niż modernizacja klasycznych wnętrz: nadanie kawalerce wymaganego charakteru, w połączeniu z rozrysowaniem wszystkich mebli i instalacji sprzyja ekipom wykonawczym.

Aranżacja kawalerki – to się po prostu opłaca

Mniejsza powierzchnia plus porządny i dokładny projekt równa się w tym wypadku szybszemu zwrotowi z poczynionej inwestycji. Doświadczenie uczy także, że sam projekt jest swoista inwestycją, która spłaca się bardzo szybko – doświadczenie pokazuje, że dobrze zaprojektowane kawalerki osiągają wyższe czynsze wynajmu.

Projekt wnętrz – inwestycja w przyszłość

Podsumowując – zlecenie projektu wnętrz również dla niewielkich powierzchni to pieniądze, które z pewnością się zwrócą. Nowoczesny i oryginalny wygląd wnętrza podnoszą standard inwestycji, spotykają się także z bardzo pozytywnym odbiorem potencjalnych wynajmujących, którzy w zamian za lepszą jakość są w stanie zapłacić więcej.

aranżacja-kawalerki-funkcjonalna

Kawalerka w kamienicy na Jeżycach

Explore
Drag