Skip links

Projekt mieszkania Poznań Sołacz w stylu skandynawskim

Skandynawski styl w mieszkaniu młodej rodziny na Sołaczu

Podczas rozmów z projektantem inwestorzy, młoda rodzina z dzieckiem, podkreśliła zamiłowanie do wystroju w stylu krajów Europy Północnej – pełnym jasnych, relaksujących i łagodnych kolorów, otwartej przestrzeni i naturalnych materiałów. Efekt pracy projektanta w pełni oddaje ducha stylu skandynawskiego z całą jego swobodą i przytulnością.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

aranżacja-salonu-z-kuchnią

Spójne połączenie salonu i kuchni

W tym mieszkaniu zastosowano bardzo popularne połączenie salonu z kuchnią. Z jednej strony daje to więcej przestrzeni, z drugiej pozwala na swobodny tok życia rodzinnego podczas codziennych domowych aktywności. Ta wspólna przestrzeń pomimo różnych funkcji jest wizualnie połączona nie tylko za pomocą podobnych jasnych i pastelowych odcieni kolorów. To także drewno podłogi przechodzącej mozaiką od salonu do kuchni, czy linia drewnianej półki wizualnie łącząca funkcje pomieszczenia.

projekt-łazienki-z-wanną

Drewno, szarości i zielenie

Naturalne drewno jest wszechobecne w tym projekcie i oddaje ducha natury. Widzimy je w postaci podłóg, zabudowy meblowej łazienki czy różnych detali rozsianych po całym mieszkaniu. Projekt dopełnia spójna kolorystyka – komponujące się z drewnem jasne szarości szaf, blade róże zasłon i fotela czy zielenie widoczne w łazience, czy pokoju dziecięcym. W tym ostatnim pomieszczeniu wystrój uzupełnia wesoła tapeta z sylwetkami dzikich zwierząt i roślin. Ten oryginalny wystrój idealnie oddaje zainteresowania swojego lokatora.

Podobne projekty

Explore
Drag