Skip links

Projekt industrialnego domu w Dopiewcu pod Poznaniem

Dom w Dopiewcu w stylu industrialnym

W tym domu architekt wnętrz dostał zadanie zaadoptowanie zastanego wnętrza do wymagań i wizji estetycznej jego nowych właścicieli. Elementem wyjściowym nowego projektu salonu była istniejąca ściana z odsłoniętej, surowej cegły – narzuciła niejako industrialny styl tego pomieszczenia.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

projekt-kuchni-z-jadalnia

Charakterystyczne oświetlenie

Projektant zaproponował dalsze elementy stylu industrialnego wykorzystując do tego elementy oświetlenia. Stąd możemy w całym wnętrzu zaobserwować metalowe czarne klosze, gdzieniegdzie odsłonięte żarówki i metalowe obudowy.

aranżacja-salonu-z-kuchnią-funkcjonalna

Stonowana kolorystyka

We wszystkich pomieszczeniach domu dominuje stonowana kolorystyka utrzymana w bieli, grafitowych szarościach, czerni, połączonych z kolorem naturalnego drewna. W efekcie zastosowane surowe industrialne elementy nie przytłaczają i przyjemnie komponują się otwartą kuchnią i jadalnią.

aranzacja-łazienki-z-oryginalną-kabiną prysznicową

Wygodna i nowoczesna łazienka

Pokoje dziecięce na piętrze siła rzeczy musiały być mniej industrialne z uwagi na swoich lokatorów 😊 O ile jeszcze w sypialni rodziców widać nawiązania do czarno białej mozaiki (tapeta) to najmłodsi mieszkańcy zapragnęli w swoich małych czterech ścianach innych barw, swoich ulubionych ma się rozumieć. I tak wśród praktycznych mebli i zabudów widzimy błękity i zielenie odpowiadające charakterom lokatorów.

Podobne projekty

aranzacja-salonu-nowoczesma-

Wnętrze w eklektycznym stylu przy Cytadeli

projekt-kuchni-z-salonem-granatowe-dodatki

Domu w stylu nowoczesnym pod Swarzędzem

projekt-domu-kuchnią-z-jadalnia-kórnik

Minimalistyczny i elegancki dom w Kórniku

salon-kiekrz

Klasyczne i funkcjonalne wnętrze domu w Kiekrzu

projekt-nowoczesnej-kuchni-naramowice

Minimalistyczne wnętrze domu na Naramowicach

Explore
Drag