Skip links

Projekt kuchni Poznań

Aranżacja kuchni w kamienicy

Młoda rodzina zapragnęła zmian w swoim mieszkaniu w pięknej wildeckiej kamienicy. Modernizacja objęła również kuchnię. Układ mieszkania wykluczył otwarcie tego pomieszczenia na salon. Musieliśmy zatem odkryć starą kuchnię na nowo i dać jej kolejne, dostosowane do współczesnych wymagań, życie.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

wilda-projekt-kuchni

Wygoda i prostota w kuchni

Mierząc się z wyzwaniem zaprojektowania na nowo kuchni w tym mieszkaniu nie musiałam zbyt długo zastanawiać się nad układem funkcjonalnym. Narzucał się od w pewien sposób sam swym wydłużonym, prostokątnym kształtem. Układ kuchni pozwolił zmieścić dużą ilość szafek i urządzeń zabudowując przeciwległą do okna ścianę. Szuflady umieściłam w części roboczej pod blatem ze zlewem i płytą indukcyjną. Tuż obok znajduje się mini jadalnia zapewniając wygodną "obsługę" posiłków.

projekt-mieszkania-wilda-kuchnia-w-lustrze

Białe meble zabudowy w kuchni

Kolor zabudowy meblowej pozwolił na niemalże ukrycie jej na tle białych ścian i sufitu. Biel zostaje przełamana błękitem ściany z mini jadalnią i kolorami dodatków. Mamy tu czarne urządzenia, lampy i dodatki. Wygodne fotele nawiązują barwą do odkrytego do cegieł starego przewodu kominowego, który sam w sobie jest ozdobą kuchni.

Explore
Drag