Skip links

Projekt kuchni w mieszkaniu Poznań

Kuchnia otwarta na salon

Projekt kuchni w mieszkaniu w bloku na popularnym osiedlu. Oddzielająca kuchnię ściana została wyburzona. W ten sposób powstała została otwarta na jadalnię i salon a moim zadaniem było nadanie całości harmonii a także funkcjonalnej i wizualnej harmonii.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

Kolorystyczna spójność

Zależało mi, aby dobór kolorów w kuchni tworzył wizualnie spójna całość z salonem i częścią przeznaczoną na jadalnię. W efekcie mimo, że jesteśmy w jednym dużym pomieszczeniu, wydzielone funkcje kuchni, jadalni i pokoju dziennego kierują lokatorów w naturalny sposób w daną część w zależności od bieżących aktywności. Kolorystycznym motywem spajającym całość jest kolor granatowy, połączony z elementami grafitowymi, bielą i ocieplającymi odcieniami drewna podłogi i części mebli.

projekt-jadalni-oryginalna-lampa-ścienna

Industrialne dodatki

Wnętrze zyskało na oryginalności dzięki kilku dodatkom, nazwijmy je "industrialnymi". Wykonane we własnoręcznie oświetlenie, pomysłowo wykorzystujące zwykłe metalowe rurki z oprawami rodem z starego magazynu są jedyne w swoim rodzaju. Przewijając się tu i tam w całym mieszkaniu doskonale podkreślają niepowtarzalność wnętrza i estetyczne gusty lokatorów mieszkania.

Explore
Drag