Skip links

Projekt mieszkania Poznań w stylu nowoczesnym, Boho

Nowoczesne wnętrze z akcentami BOHO

W mieszkaniu w bloku z lat 90-tych, architekt wnętrz zaproponował generalny remont i przemodelowanie całego układu funkcjonalnego. Inwestorom zależało przede na nowoczesnym stylu z wykorzystaniem wyrazistych barw przełamanych naturalnymi odcieniami drewna.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

aranżacja-salonu-w-mieszkaniu-sofa

Otwarta i rozświetlona przestrzeń

Usunięcie ściany pomiędzy kuchnią na pokojem otworzyło i rozświetliło przestrzeń. Zgodnie z życzeniem Klientów, sercem mieszkania stała się wygodna i w pełni wyposażona kuchnia z zabudową wykonaną na zamówienie. Zmiana układu ścian pozwoliła na funkcjonalne połączenie tego pomieszczenia z salonem i jadalnią. Uwagę zwraca także zaprojektowane przez architekta wnętrz dekoracyjne oświetlenie w industrialnym stylu.

aranżacja-sypialni-szafka-nocna

Naturalne i relaksujące kolory

Wystrój łazienki i WC jest spójny kolorystycznie z częścią mieszkalną. Zarówno glazura jak i zabudowa meblowa w pełni korespondują z pozostałymi pomieszczeniami – wyraziste kolory zostały złagodzone naturalnym drewnem mebli. Sypialnia to miejsce odpoczynku. Użycie naturalnych materiałów w połączeniu z kojącym widokiem fototapety sprzyja relaksowi.

Podobne projekty

Explore
Drag