Skip links

Projekt nowoczesnej kawalerki w Poznaniu na Jeżycach

Nowoczesne wnętrze w secesyjnej kamienicy

Architekt wnętrz dostał zlecenie zaprojektowania kawalerki pod wynajem w pięknie wyremontowanej, secesyjnej kamienicy. Punktem wyjścia projektu było z jednej strony zachowanie szacunku dla historii miejsca a z drugiej stworzenie tu przestrzeni nowoczesnej, ładnej i wygodnej w codziennym użytkowaniu przez lokatorów.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

projekt-kawalerki-jezyce-drzwi-balkonowe

Funkcjonalne wnętrze

Inwestorowi zależało na tym, aby w lokalu o nietypowym układzie umieścić wszystkie niezbędne do komfortowego życia funkcje. Stąd wybór rozkładanej sofy, która jest jednocześnie łóżkiem do spania a po instalacji telewizora na przeciwległej ścianie, wygodnym meblem odpoczynku i relaksu. Użycie jasnych kolorów ścian daje temu niewielkiemu pomieszczeniu optyczny efekt przestrzeni. Naturalny odcień podłogi, a także złote i mosiężne dodatki dodają wystrojowi elegancji korespondującej z charakterem całej kamienicy.

aranżacja-łazienki-kawalerka-nowoczesna

Mała łazienka aranżacje

Aranżacja łazienki była osobnym wyzwanie z uwagi na niewielki rozmiar pomieszczenia. Architekt umieścił tu wszystkie niezbędne w codziennym użytkowaniu. Mamy tu zatem kabinę prysznicową, gustowną umywalkę i zabudowę meblową w naturalnym odcieniu drewna. Spójność z aranżacją całej kawalerki jest użycie tych samych jasnych płytek.

Podobne projekty

Explore
Drag