Skip links

Nazywam się Ewa Kaźmierowska - jestem architektem wnętrz

O mnie
01

Kim jestem i czym się zajmuję

Jest dla mnie ważne, aby estetyka wnętrz, które projektuję, współgrała z funkcjonalnością zaproponowanych rozwiązań. Od 14 lat wspólnie z Klientami odnajduję najlepsze drogi do osiągnięcia tego celu. Wykorzystuję swoje umiejętności i doświadczenie aby w oparciu o potrzeby i marzenia Klientów stworzyć wnętrza, w których będą się oni mogli czuć komfortowo i wygodnie – po prostu jak u siebie.

Wierzę, że tylko ścisła współpraca ze Zleceniodawcą projektu może przynieść zadowolenie z wypracowanego wspólnie efektu. Kilkanaście lat pracy przyniosło wiele satysfakcji zarówno moim Klientom, a w konsekwencji także mnie. Wspólnie doświadczyliśmy, że dobrze zaprojektowane wnętrza podnoszą jakość życia ich użytkowników. Jestem szczęściarą, której praca jest jednocześnie jej pasją.

Jestem absolwentką architektury wnętrz poznańskiej ASP. Uważam, że dobrze zaprojektowane wnętrze powinno sprawiać odbiorcom przyjemność i wprowadzać ich w dobry nastrój.

Wizja architekta wnętrz to jedno, a oczekiwania Klientów drugie. Moje projekty są wynikiem ścisłej współpracy i dogłębnego poznania potrzeb zlecających prace.

Klienci nie zawsze chcą i potrzebują cały projekt. Ta usługa skrojona jest pod osoby potrzebujące jedynie ogólnych wskazówek jaką aranżację wybrać i na co zwrócić uwagę przygotowując remont mieszkania czy domu.

Nadzór autorski polega na bieżącym nadzorowaniu zgodności prac remontowych zatwierdzonym przez Inwestora projektem. 

02
03
Explore
Drag