Skip links

— Projektowanie wnętrz Poznań

Projektowanie wnętrz mieszkalnych

01 01

Projektowanie wnętrz komercyjnych

02 02

Nadzór autorski nad przebiegiem prac

03 03

Porady dotyczace aranżacji i stylizacji wnętrz

04 04
projekt-domu-cytadela-hol

Projektowanie domów i mieszkań

Zaprojektowanie mieszkania to proces wymagający przede wszystkim specjalistycznej wiedzy. Musisz wiedzieć, że decydując się na wybór profesjonalnego architekta wnętrz możesz, a nawet powinieneś wymagać od niego co najmniej kilku propozycji dotyczących stylu.

aranżacja-kawalerki-styl-industrialny

Projektowanie kawalerek

Zakup kawalerki w ostatnich latach stał się bardzo popularnym sposobem na inwestowanie pieniędzy. Nic zatem dziwnego, że rynek zareagował olbrzymim popytem na małe mieszkania, najczęściej przeznaczone na wynajem. Nasze biuro uczestniczyło w kilku ciekawych projektach mających na celu głównie całkowitą zmianę charakteru i stylu kawalerek.

projektowanie-kuchni-poznan

Projektowanie kuchni

Kuchnia to jedno z kluczowych pomieszczeń mieszkania, czy domu. Nazywana nierzadko ich „sercem”. Właściwe zaprojektowanie jest zatem bardzo istotne, ponieważ chyba najbardziej wpływa na odbiór całości.

projektowanie-mieszkania-lazienka

Projektowanie łazienek

Nasze biuro zrealizowało przebudowę wielu łazienek. Czasem było to częścią projektu całego mieszkania lub domu, niekiedy w grę wchodziła modernizacja tylko tego pomieszczenia.

projektowanie-pokoju-wilda

Aranżacje salonów i pokoi

Zaprojektowanie mieszkania to proces wymagający przede wszystkim specjalistycznej wiedzy. Musisz wiedzieć, że decydując się na wybór profesjonalnego architekta wnętrz możesz, a nawet powinieneś wymagać od niego co najmniej kilku propozycji dotyczących stylu.

aranżacja-showroomu-vintage

Projektowanie wnętrz biur, showroomów i gabinetów

Nasze biuro zebrało dużo doświadczeń także w projektowaniu powierzchni użytkowych takich jak sklepy, salony sprzedaży, showroomy, gabinety lekarskie lub psychoterapeutyczne. Każde tego rodzaju wnętrze można zaprojektować tak, by wyglądało atrakcyjnie spełniając jednocześnie wymogi i normy wynikające z przepisów i norm.

Projektowanie wnętrz hoteli, pensjonatów, apartamentów

Wyposażenie hotelu jest prawdziwym wyzwaniem dla ich właścicieli. Połączenie wyjątkowego stylu wnętrza z połączeniu z jego funkcjonalnością i komfortem gości stanowią dla projektantów duże wyzwanie. Nasze biuro oferuje w tym zakresie niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

— Współpracuję z wieloma sprawdzonymi firmami wykonawczymi

Proces projektowania wnętrz można podzielić na poniższe etapy:

Najważniejsze to poznanie oczekiwań Klienta; zazwyczaj odbywa się to podczas spotkania lub rozmowy, podczas których poznajemy wizję naszych Zleceniobiorców co do efektu końcowego, ich preferencje estetyczne, stylistyczne, czy kolorystyczne. Omawiany jest także zakres prac projektowych i terminarz zakończenia usługi.

Kolejnym krokiem jest inwentaryzacja powierzchni podlegających usłudze projektowej, a także dokładne pomiary będące podstawą rysunków technicznych i precyzyjnego modelowania poszczególnych pomieszczeń.

To etap wstępny projektu – polega na stworzeniu kilku propozycji układu funkcjonalnego pomieszczeń. Po akceptacji jednego z nich możemy przejść do dalszego etapu, czyli właściwego projektu kompleksowego.

W następnej kolejności wspólnie z Państwem rozwijamy wybraną wcześniej koncepcję wnętrz, dodając urządzenia, meble, materiały wykończeniowe, dobierając kolorystykę czy oświetlenie i  przedstawiamy to na rzutach i modelach 3D. Końcowym etapem jest przygotowanie rzutów i kładów technicznych dla ekip wykonawczych: rozmieszczenie punktów instalacji elektrycznej (włączniki, lampy, gniazda),  podłączenia wod-kan, rozrysowanie płytek etc.  

Usługa zawiera również wspólny wybór materiałów i elementów wyposażenia w punktach sprzedaży. Opcją dodatkową i poszerzeniem usługi jest przedstawienie zaprojektowanych pomieszczeń w formie fotorealistycznych wizualizacji.

Usługa, polegająca na bieżącym nadzorowaniu zgodności wykonywanych prac z zatwierdzonym przez Inwestora projektem. Wycenę usługi ustalamy indywidualnie. Nasza pracownia współpracuje z godnymi zaufania firmami wykonawczymi.

Usługa kończąca całość prac – polega na ostatecznej stylizacji wnętrz i obejmuje dobór elementów dekoracyjnych takich jak zastawa stołowa, bielizna pościelowa, tkaniny, dodatki etc.

Explore
Drag