Skip links

Projekt wygodnej łazienki w Kiekrzu

Główną wytyczną ze strony Klientów była maksymalna wygoda tego pomieszczenia. Postanowiłam postawić na jak największa i możliwie przestronną kabinę prysznicową i rezygnację z wanny. Tym samym pomieszczenie zyskało wizualnie na przestronności. Zastosowana paleta barw jest kontynuacją odcieni z pozostałych pomieszczeń, zatem całość jest spójna.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

projekt-lazienki-kiekrz-umywalka-kabina-prysznicowa

Paleta barw

Bardzo długo szukałam odpowiedniego odcienia płytek łazienkowych, zależało mi bowiem na pewnej łączność, szczególnie z wzorzystą tapetą z salonu. I udało mi się. Znalazłam ciekawe płytki w beżowo niebieskich odcieniach, a jak się dobrze przypatrzyć są tam również elementy wpadające w złoto. Doskonałe połączenie 🙂 Zresztą te odcienie funkcjonują także na ścianie łazienki (błękit), podłodze (beż) czy zabudowie meblowej (drewno). Zastosowana paleta barw uspokaja i na pewno nie przytłacza. Jest naturalna i spokojna.

Meble łazienkowe

Meble łazienkowe, podobnie jak duża część zabudowy domu, powstała na zamówienie u stolarza. Nie jest to rozwiązanie najtańsze, jednak daje wolność w doborze kolorów, nietypowych rozwiązań funkcjonalnych, a także spójności w odbiorze całości projektu. W łazience mamy zatem przestronną szafę na wszelkie ręczniki, środki czystości itp, a także małą szafkę pod umywalkę

Explore
Drag