Skip links

Projekt minimalistycznej i wygodnej kawalerki w Poznaniu na Wildzie

Nowoczesna i wygodna kawalerka

Projektant wnętrz przygotował aranżację pod kątem wynajmu krótkoterminowego. Inwestorzy wymarzyli sobie wnętrze nowoczesne i wygodne w użytkowaniu. Architekt zadbał o wyodrębnienie niezbędnych funkcji pomimo niewielkich rozmiarów lokalu. Kuchnia z małą jadalnią płynnie przechodzi w główną część mieszkalną. Część sypialnianą wydzielono przy pomocy przestronnej szafy. Użycie lustra dodatkowo powiększa optycznie to pomieszczenie. Wystrój wnętrza kawalerki utrzymano w stonowanej i zrównoważonej kolorystyce, przełamanej punktowo przy pomocy ciepłej barwie dodatków.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

projekt-kawalerki-poznań-wilda-jadalnia

Kawalerka aranżacje

Ile wnętrz, tyle pomysłów na aranżacje. Moją naczelna zasada jest spójność całości i nie przeładowanie wnętrza dodatkami. Można nazwać to minimalizmem, albo zdrowym rozsądkiem 🙂 W wypadku tego projektu starałam się wykorzystać każdy kąt, aby zapewnić mieszkanku wszystkie potrzebne do wygodnego życia funkcje. Znalazło się miejsca nawet na mała jadalnię.

projekt-kawalerki-poznań-wilda-kuchnia

Kawalerka z aneksem kuchennym

Projektując małe wnętrze zawsze powstaje dylemat odnośnie kuchni. Wiele małych mieszkań, szczególnie lokowanych w wysokościowcach z wielkiej płyty posiadały wydzielone kuchnie. Ja zazwyczaj doradzam włączenie kuchni do salonu jako aneksu - podobnie jak w omawianym projekcie. Stosując jasne kolory z ścian i mebli otrzymamy wrażenie bardziej przestronnego wnętrza. Czy nie o to chodzi w kawalerkach?

Podobne projekty

Explore
Drag