Skip links

Projekt kuchni w domu Kiekrz

Projekt nowoczesnej kuchni w Kiekrzu

Projekt nowoczesnej kuchni z jadalnią otwartej na salon. Realizacja jest częścią projektu wnętrz domu pod Kiekrzem obok Poznania. Zaproponowałam stonowane naturalne kolory korespondujące z odcieniami wybranymi do salonu. Wszystko tworzy spójne w odbiorze a przede wszystkim eleganckie i ładne wnętrze.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

dom-w-kiekrzu-jadalnia-i-salon

Kuchnia z jadalnią otwarte na salon

Załączone zdjęcie obrazuje moje założenia co do spójności kolorystycznej z salonem. Głównym elementem stylistycznym salonu jest kwiecista tapeta w stonowanych odcieniach zieleni i żółci. Podobne barwy znajdziemy w dolnej części mebli kuchennych. Zgaszona zieleń pasuje zarówno do drewnianej podłogi jak okleiny wiszących szafek kuchennych. Uwagę zwracają złote uchwyty, kolorystycznie korespondujące z witrynką w kolorze złota, stojącą pod "liściastą" ścianą.

dom-kiekrz-kuchnia-jadalnia

Meble i urządzenia kuchenne

Uwielbiam, kiedy kuchnia jest ładna sama w sobie. Estetyka to jedno, ale ta część domu czy mieszkania ma określoną funkcję. Tym samym równie istotna jest jej funkcjonalność i wygoda użytkowania. Zadbałam zatem i odpowiednią ilość szafek, szuflad i schowków pozwalających zapanować nad kuchennym żywiołem. Ukryłam także wszystkie najpotrzebniejsze urządzenia jak lodówka, zamrażarka, piekarnik, zmywarka czy elektryczny okap. Układ pozawala na wygodnie i bezkolizyjne przygotowanie i spożywanie posiłków.

Explore
Drag