Skip links

PKlasyczne wnętrze w Smochowicach

Eleganckie i wygodne wnętrze domu

Smochowice to jedna z sypialni Poznania. Pełna różnego rodzaju domów - często wymagających już estetycznego przeobrażenia po wielu latach użytkowania. Tak było i w tym wypadku poniższego projektu. Moim głównym zadaniem było zaproponowanie Klientom nowego wnętrza zamieszkiwanego od wielu lat domu, Właściciele uznali, że czas najwyższy na zmiany. Wspólnie stworzyliśmy aranżacje, w których główny nacisk położyliśmy na wygodę, oczywiście funkcjonalność, ale i ponadczasowość ze względu na wysoką jakość użytych materiałów. Zaproponowałam w zasadzie w całym wnętrzu paletę neutralnych kolorów ziemi, wprowadzających ład, harmonię i spokój. W kuchni urządziliśmy mini kącik jadalniano-plotkarski z wygodną i przytulną ławą robioną na zamówienie.

tel. 602 305 833
email info@ewakazmierowska.pl

salon-część-wypoczynkowa

Neutralne kolory ziemi | Projekty wnętrz

W tej realizacji wiodąca jest paleta barw ziemi. Stonowane i neutralne odcienie wprowadzają spokój i harmonię. Można tu odetchnąć i ukrywając się na wygodnej sofie lub w przytulnej sypialni po prostu się zrelaksować.

Jasna kuchnia z jadalnianym kącikiem | Projektowanie wnętrz

Neutralne beże i jasne odcienie dominują także w otwartej kuchni. Jest wygodna i funkcjonalne, wizualnie połączona z salonem. Zaproponowałam stworzenie tu dodatkowego kącika jadalnianego z wykonaną na zamówienie ławą. To idealne miejsce na poranne spotkania w czasie przygotowań do nowego dnia.

Podobne projekty

Explore
Drag